۲۲۸۰۰۲۵۰

تماس

جمعه‌ها و تعطیل رسمی : تعطیل

زمان ترمیم و بهبود ایمپلنت دندان

زمان ترمیم و بهبود ایمپلنت دندان

۱۹ بهمن ۱۴۰۱

زمان ترمیم و بهبود ایمپلنت دندان چقدر است؟

آیا دوست دارید یک لبخند جدید داشته باشید؟ پس ممکن است ایمپلنت دندان برای شما یک گزینه عالی باشد. ایمپلنت‌های دندانی یک راه عالی برای رسیدن به یک لبخند زیبا است. چنانچه شما هر کدام از این مسائل را با دندان‌های Round Rock یا TX تجربه کنید می‌تواند شامل دندان‌های از دست رفته یا آسیب دیده باشد.

ایمپلنت‌های دندانی می‌توانند ظاهر شما را بهتر کنند و با مجموعه تازه ای از دندان‌های سفید مرواریدی به شما حس جدیدی از اعتماد به نفس بدهند. به علاوه در بیشتر موارد ایمپلنت‌های دندانی می‌توانند در یک روز با کمترین زمان بهبودی توسط دندانپزشک نصب شوند.

در واقع، بیشتر بیماران می‌توانند فعالیت‌های روزمره شان که شامل کار و مدرسه می‌شود را در روز بعد از سر بگیرند. اطلاعات بیشتر درباره ترمیم ایمپلنت دندان را در اینجا بررسی کنید و ببینید که چطور یک دندانپزشک می‌تواند به شما کمک کند تا به بهترین لبخند خود برسید.

 

چطور فرایند ایمپلنت دندان انجام می‌شود؟

ایمپلنت‌های دندانی اغلب در یک روز با استفاده از فناوری پیشرفته و برنامه ریزی مناسب برای هر بیمار در جای خود قرار می‌گیرند تا از دسترسی داشتن و ارائه گزینه ترمیم به صورت سفارشی برای هر بیمار اطمینان حاصل شود.

فناوری از پیش برنامه ریزی شده به دندانپزشکان اجازه می‌دهد تا دقیقا لبخند شما را بررسی کنند. آن‌ها برای شما روند درمانی خاصی را برنامه ریزی می‌کنند تا اطمینان حاصل شود که لبخند جدید شما بی عیب ترین است به خصوص زمانی که ایمپلنت‌های جدید شما بر اساس بررسی های اولیه طراحی شده باشند. این برنامه ریزی قبل از قرار دادن ایمپلنت‌های جدید صورت می‌گیرد و می‌تواند شامل ترمیم با دهان پر در قرارگیری چهار تا شش ایمپلنت یا ایمپلنت جداگانه شود.

هنگامی که ایمپلنت با اولین دور ترمیم‌های موقت روی دندان‌ها قرار می‌گیرد تا لبخندی فوری را برای شما به ارمغان بیاورد، ایمپلنت‌های سفارشی شما که در آزمایشگاه دندانپزشکی ساخته می‌شوند به عنوان ایمپلنت نهایی جایگزین ایمپلنت‌های موقت می‌شوند.

زمان ترمیم ایمپلنت دندان معمولا حدود 4 تا 6 ماه است با این حال دندانپزشک مشخص خواهد کرد که چقدر زمان برای ترمیم و بهبود لازم است با اینکه در بیشتر موارد ایمپلنت به زمان کمی برای ترمیم نیاز دارد. بنابراین انتخاب بهترین متخصصان دندانپزشکی برای انجام این روش‌های ترمیمی فوق العاده اهمیت دارد تا مطمئن شوید که زمان بهبودی شما کوتاه است و لبخند جدید شما بزرگ و پر جلوه خواهد بود.

 

آیا من بعد از نصب ایمپلنت احساس درد خواهم داشت؟

انجام ایمپلنت‌های دندان در شهر آستین واقع در ایالت تگزاس آمریکا مزایای بسیاری دارد که می‌تواند آنها را به گزینه ای قابل ترجیح نسبت به درمان سنتی دندانپزشکی تبدیل نماید. در مقایسه با درمان ‌های سنتی ایمپلنت‌های دندانی دائمی تر هستند و می‌توانند ظاهر را طبیعی تر نشان دهند. ایمپلنت‌ها معمولا به نگهداری خاصی نیاز ندارند و می‌توانند مانند دندان‌های طبیعی تمیز شوند. به علاوه، ایمپلنت‌ها می‌توانند با بهبود سلامت عمومی مانع از دست دادن استخوان فک شوند.

 

آیا از درد نصب ایمپلنت دندان می‌ترسید؟

هیچ شکی وجود ندارد که ایمپلنت‌های دندانی یک راه عالی برای داشتن یک لبخند جدید زیبا است. با این حال ممکن است تعدادی از افراد از نصب ایمپلنت نگرانی داشته باشند زیرا ممکن است ایمپلنت با درد احتمالی همراه باشد. تعدادی از افراد از فکر کردن به عمل جراحی می‌ترسند و تعدادی دیگر هم از اینکه چیزی وارد دهانشان شود وحشت دارند.

اگر شما به فکر نصب ایمپلنت دندان هستید مهم است که متوجه شوید روند نصب ایمپلنت می‌تواند آزاردهنده باشد. بیشتر افراد پس از عمل جراحی کمی احساس درد را تجربه می‌کنند اما میزان درد از فردی به فرد دیگر متفاوت خواهد بود. ممکن است تعدادی از افراد فقط کمی احساس ناراحتی کنند در حالی که ممکن است دیگران درد قابل توجهی را تجربه نمایند. مهم است که شما قبل از نصب ایمپلنت در شهر آستین ایالت تگزاس با یک دندانپزشک درباره گزینه هایتان در خصوص داروهای مسکن و پیش بینی درد گفت و گو کنید.

با این حال اگر شما یکی از میلیون‌ها نفری هستید که به دنبال جایگزین کردن دندان‌های از دست رفته با ایمپلنت هستید نگران نباشید. در واقع امروزه جراحی ایمپلنت دندان یکی از رایج ترین و موفقیت آمیزترین عمل‌هایی است که در بیمارستان‌ها انجام می‌شود.

 

چرا شما باید به نصب ایمپلنت دندان توجه کنید؟

ایمپلنت‌های دندان یکی از گزینه های عالی برای کسانی است که می‌خواهند لبخند خودشان را بهتر کنند. ایمپلنت‌های دندان می‌توانند به عنوان جایگزین دندان برای شما ظاهر طبیعی را به ارمغان بیاورند که ثابت و ایمن است. ضمنا ایمپلنت‌های دندانی زمان زیادی دوام می‌آورند بنابراین لازم نیست شما نگران این موضوع باشید که ایمپلنت‌ها قدیمی شوند یا بشکنند.