۲۲۸۰۰۲۵۰

تماس

جمعه‌ها و تعطیل رسمی : تعطیل

دندانپزشکی شمال تهران با بهترین کیفیت و کمترین قیمت

دندانپزشکی شمال تهران با بهترین کیفیت و کمترین قیمت

۱۷ خرداد ۱۴۰۱

خدمات دندانپزشکی در شمال تهران

اگر دندان‌های شما آسیب دیده یا از ظاهر و رنگ آن راضی نیستید احتمالا به ترمیم دندان نیاز دارید. ترمیم دندان شامل همه روش‌هایی می‌شود که بر اساس آن کارایی، سلامت و زیبایی دندان‌ها افزایش می‌یابد. این روش‌ها شامل خدمات زیبایی دهان و دندان همچون لمینت دندان، کامپوزیت دندان، بلیچینگ دندان، ... و همچنین خدماتی همچون پرکردن، عصب کشی و کشیدن دندان می‌شود. ترمیم دندان ها باید در مراکز تخصصی دندانپزشکی و زیر نظر دندانپزشک متخصص باشد تا خطر هرگونه آسیب و عفونت کاهش یابد.

علاوه بر فرایندهای اصلی ترمیم دندان، مراحلی قبل و بعد از آن‌ها وجود دارد که برای سلامتی و بهداشت دندان‌ها ضروری است. برای مثال بهتر است قبل از شروع هر پروسه‌ای در دندانپزشکی، جرم گیری و عفونت‌زدایی دندان‌ها صورت بگیرد تا هر گونه بیماری و عفونت از بین رود. همچنین ضدعفونی‌کردن ابزار دندانپزشکی و استفاده از محصولات یکبار مصرف ریسک هر گونه ابتلا به بیماری را از بین می‌برد.

هزینه خدمات دندانپزشکی در شمال تهران

هزینه ترمیم دندان در مراکز مختلف و با توجه به عوامل متنوع می‌تواند متفاوت باشد. مواد اولیه و روش‌ها و تکنولوژی‌های مورد استفاده در هزینه خدمات دندانپزشکی تاثیر مستقیم دارند. برای مثال فرایندهایی که برای ضدعفونی گفته شد در بسیاری از مراکز انجام نمی‌شود. این موضوع می‌تواند برای کاهش هزینه باشد که ریسک ابتلا به بیماری‌ها دهان و دندان را افزایش می‌دهد.

مواد اولیه مصرفی برای ترمیم دندان نیز بسیار مهم است. برخی از این مواد به دلیل کیفیت کمتر می‌توانند باعث بروز حساسیت در لثه‌ها شوند. علاوه بر آن، کیفیت مواد اولیه در دوام آن بسیار تاثیرگذار است. در واقع پرداخت مبلغ بیشتر برای انجام خدمات دندانپزشکی، در صورتی که دوام بیشتری داشته باشد، مقرون به صرفه‌تر است.

حضور متخصصان حاذق و مجرب در کلینک‌های دندانپزشکی یکی دیگر از عواملی است که باعث کیفیت خدمات یک دندانپزشکی خوب می‌شود.

بهترین دندانپزشکی شمال تهران

اگر به دنبال دندانپزشکی در شمال تهران هستید، باید مواردی که گفته شد را در نظر داشته باشید. یکی از راه‌های انتخاب دندانپزشکی خوب بررسی نمونه کارها است. بر اساس نمونه کارها و نظرات مراجعان قبلی می‌توانید با فرایند و شرایط خدمات دهان و دندان در آن کلینیک آشنا شوید.

کلینیک دندانپزشکی رومی در شمال تهران با هدف خدمت‌رسانی به مردم تهران در سال ۱۳۸۸ در محله شمال تهران شروع به کار کرد. این مرکز با به کارگیری بهترین متخصصان و پیشرفته‌ترین ابزار و دستگاه‌های دندانپزشکی در طول دوران خدمت خود، خدمات زیاد و با کیفیتی به مراجعان خود ارائه کرده است. شما می‌توانید به صورت آنلاین نوبت خود را در یکی از بهترین دندانپزشکی‌های شمال تهران ثبت کنید و یا با تماس با ای مرکز از مشاوره متخصصان بهره ببرید.