۲۲۸۰۰۲۵۰

تماس

جمعه‌ها و تعطیل رسمی : تعطیل

دندانپزشکی شمال تهران

کلینیک دندانپزشكی رومی در شمال تهران تمام خدمات مرتبط با ترميم دندان، زيبايی دندان و درمان مشکلات دهان و دندان که به آن نياز داريد را در اختيار شما قرار می‌دهد.
اگر در تهران ساكن هستيد و نياز به خدمات دندانپزشكی در شمال تهران داريد، کلینیک رومی در خدمت شماست.

کلینیک رومی، بهترین دندانپزشکی شمال تهران


ویژگی‌های یك كلینیك دندانپزشكی خوب

يكی از دغدغه‌های بيماران و مراجعانِ كلينيك‌های دندانپزشكي، وجود استانداردهای بالا در زمينه رعايت پروتكل‌های بهداشتي است. بنابراين مراجعان انتظار دارند كه از حد بالای استاندارد در استريل وسايل و تجهيزات، كيفيت بالای دستگاه‌ها و به‌روز بودن آن‌ها برخوردار باشند. از ويژگي‌های این دندانپزشكي شمال تهران اين است كه انتظار مراجعان را در زمینه کیفیت، بهداشت و تکنولوژی برآورده مي‌كند.

از دیگر موارد مهم در كيفيت يك كلينيك دندانپزشكی مي‌توان به تخصص تيم پزشكان آن اشاره نمود. كلينيك رومی، یکی از بهترین دندانپزشكی‌های شمال تهران، دارای بهترین متخصصین دهان و دندان است که شما می‌توانید با خیال راحت سلامت دندان‌های خود را به آن‌ها بسپارید.

کلینیک دندانپزشکی رومی دارای پزشکان متخصص در زمینه‌های مختلف از جمله ارتودنسی دندان، ايمپلنت دندان، جراحی فك و صورت، درمان ريشه دندان، زیبایی دندان است.

خدمات دندانپزشکی شمال تهران
خدمات دندانپزشکی شمال تهران
خدمات دندانپزشکی شمال تهران
خدمات دندانپزشکی شمال تهران

خدمات کلینیک دندانپزشکی رومی در شمال تهران

كلینیك دندانپزشكی رومی را همچنین می‌توان به عنوان کامل‌ترین دندانپزشکی شمال تهران از نظر ارائه خدمات متنوع دندانپزشکی شناخت. انواع خدمات دندانپزشکی به صورت کاملا تخصصی توسط بهترین دندانپزشکان و آخرین تکنولوژی‌های حاضر در دنیا در کلینیک رومی در دسترس همگان است.

آشنایی بیشتر

خدمات دندانپزشکی شامل دو بخش خدمات عمومی همچون چکاپ دندان، بلیچینگ دندان، عصب‌كشی و ترمیم دندان، كشیدن دندان، جراحی دندان عقل و.... و بخش خدمات تخصصی نظیر ایمپلنت دندان، كامپوزیت دندان و لمینت دندان، اصلاح طرح لبخند و جراحی فك و صورت و ...می‌شود. شما می‌توانید انواع این خدمات عمومی و تخصصی را از پزشکان متخصص این دندانپزشکی شمال تهران با بهترین كیفیت دریافت نمایید.

نوبت‌دهی آنلاین دندانپزشکی در شمال تهران

از جمله موارد مهمی كه از بی‌نظمی، ایجاد آلودگی، هدررفتن وقت و انتظار زیاد در کلینک‌های دندانپزشکی جلوگیری می‌كند، سازمان‌دهی بخش نوبت‌دهی است. یك برنامه زمانی مدون و مشخص برای بیماران و حضور به موقع آن‌ها در مركز، متضمن سلامت پزشک و بیمار و مانع از اتلاف وقت و هرج و مرج می‌گردد.

متخصصان كلینیك دندانپزشكی شمال تهران بهترین خدمات دندانپزشكی را در شرایط مطلوب و كاملاً استریل و بهداشتی به شما ارائه می‌دهند. با توجه به اهمیت سلامت خود و كادر پزشكی، باید در زمان‌بندی خاص و موعد مقرر در كلینیك حضور یابید. اهمیت به زمان تخصیص‌یافته به شما و حضور به موقع در كلینیك، سبب دریافت خدمات بهینه نیز می‌گردد. همچنین موجب تضمین سلامت شما و پزشكان و احترام به خود و دیگران می‌گردد.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم کلینیک دندانپزشکی رومی در شمال تهران امکان رزرو نوبت به صورت آنلاین است.

خدمات دندانپزشکی در شمال تهران
جهت اخذ نوبت و ویزیت رایگان
با کلینیک دندانپزشکی رومی تماس بگیرید.

شما می‌توانید به راحتی نوبت خود را برای انجام انواع خدمات دندانپزشکی در کلینیک رومی به صورت آنلاین رزرو کنید.

نوبت‌دهی آنلاین

همچنین می‌توانید جهت اخذ نوبت و ویزیت رایگان با کلینیک دندانپزشکی رومی تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۵۷۴۳ ۰۲۱-۲۲۸۰۰۲۴۸-۵۱

قیمت انواع خدمات دندانپزشكی در شمال تهران

شاید یكی از مهم‌ترین سؤالات و دغدغه‌های بیماران برای مراجعه به کلینیک دندانپزشکی، قیمت انواع خدمات دندانپزشكی باشد. قیمت خدمات دندانپزشكی از آن نوع هزینه‌هایی است كه اکثرا شامل بیمه نمی شود و بخش زیادی از آن را خود بیمار تقبل می‌كند. مگر این‌كه شخص دارای بیمه‌هایی باشد كه خدمات دندانپزشكی را پوشش دهد. بیمه‌های همچون بیمه سرمد. قیمت خدمات دندانپزشکی معمولا به عوامل مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال میزان خرابی دندان، تعداد کانال‌ها و....که معمولا در جلسه اول که بیمار برای ویزیت به دندانپزشکی مراجعه می‌کند قیمت مشخص می‌گردد.
برای دریافت مشاوره رایگان، تلفن خود را وارد کنید.

همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

دانسنتی‌های دندانپزشکی

آخرین مطالب و مقالات بروز علمی و پزشکی

آیا بلیچینگ دندان مضر است؟
آیا بلیچینگ دندان مضر است؟
۳۰ شهریور ۱۴۰۱ -
مدت زمان ماندگاری ونیر دندان چقدر است؟
مدت زمان ماندگاری ونیر دندان چقدر است؟
۹ شهریور ۱۴۰۱ -
منظور از زیبایی دهان و دندان چیست؟
منظور از زیبایی دهان و دندان چیست؟
۳۰ مرداد ۱۴۰۱ -